Vastgoedmarkt Transformatieplein | 5 - 7 juni 2018 | PROVADA, Amsterdam RAI

 


                       

                                                                                                         PROGRAMMA
                                                                          PROVADA is elke dag geopend van 10:00 tot 19:00 uur
                                                                                (programma onder voorbehoud van wijzigingen)
                 



WOENSDAG 6 JUNI 2018
thema PROVADA: EDUCATE-INNOVATE-INTEGRATE


         
09.15 uur > Vastgoedmarkt ontbijtnieuws - Centrale Hal
                    Johannes van Bentum, hoofdredacteur Vastgoedmarkt met een


               


Transformatieplein, Hal 11, stand 11


10:30 uur > Ronde tafel: gemeente Rotterdam Lees meer >
                    Architectenbureaus geven hun visie op de gebieds-/objectontwikkeling
                    o.l.v. Moderator Chris Luth – TU Delft

                     Casus Campus Woudestein >
                     In ieder geval op het gebied EUR – Brainpark I – OV knooppunt Kralingse Zoom, maar bij voorkeur ook op het gehele gebied met de overige Brainparken.

                 10.30-10.35 uur pitch Kraaijvanger
                 10.35-10.40 uur pitch Studio Hartzema
                 10.40-10.45 uur pitch de Plekkenmakers
                 10.45 uur ronde tafel/stellingen en reacties en interactie
                 11.30 uur einde ronde tafel Noord

                     Expertpanel Woudestein

                     Jos Melchers
                     Arjen Knoester
                     Joost Peek
                     Geert Gerritse,
adjunct directeur Erasmus University Rotterdam
                     Daniëlle Helderop – Stena Real

11.30 uur > Overhandiging door De Zwarte Hond partner Daan Zandbelt van het eerste exemplaar van Kettingreactie aan
                     Jos Melchers, Directeur Gebiedsontwikkeling van de gemeente Rotterdam.


                     Kettingreactie is een serious game waarmee overheden, ontwikkelaars en ontwerpers worden uitgedaagd om slimme, integrale oplossingen te zoeken voor
                     hun dorpen en steden.

11:45 uur > Vervolg Ronde tafel: gemeente Rotterdam
                    Architectenbureaus geven hun visie op de gebieds-/objectontwikkeling
                    o.l.v. Harm Tilman, hoofdredacteur de Architect

                     Casus Noord >
                     Zoho: Rotterdam Central District XL: Agniesebuurt, Zomerhofkwartier en Pompenburg leggen de koppeling tussen Noord en het centrum.
                     Stadswijkenaanpak: Oude Noorden
                     Hofbogen: De Hofbogen vormen met het Hofplein en de bogen tussen de Teilingerstraat en de Bergweg een parel binnen Rotterdam

                 11.45-11.50 uur pitch Conix RDBM Architects
                 11.50-11.55 uur pitch Powerhouse Company (Hofbogen)
                 12.00 uur ronde tafel/stellingen en reacties en interactie
                 12.30 uur einde gemeente Rotterdam

                      Expertpanel Gemeente Rotterdam

                      Debby Ginter
                      Jeroen Laven
                      Arjen Knoester
                      Marije Faber,
Havensteder

 

                   
12:45 uur > De koepel: kroon van Breda
                    Rijksvastgoedbedrijf

                   De koepelgevangenis is een uniek icoon in het hart van de stad, klaar voor nieuw gebruik.
                   Welke kansen liggen er binnen en buiten de muren van de voormalige gevangenis?
                   Hoe dragen vernieuwende ideeën bij aan een bruisende toekomst voor de stad Breda?

                   Projectdirecteur Rijksvastgoedbedrijf Anneloes van Boxtel en architect Marc van Roosmalen presenteren out-of-the-box denkrichtingen.

                   Laat u inspireren op het Transformatieplein.

 


                  


13:45 uur > Ronde tafel: Provincie Overijssel. Lees meer >
                    Architectenbureaus geven hun visie op de gebieds-/objectontwikkeling
                    o.l.v. Harm Tilman, hoofdredacteur de Architect

                    Deventer - Broederenplein >                   

                13.45 uur pitch de Plekkenmakers
                13.50 uur pitch Studio Hartzema
                13.55 uur ronde tafel Deventer
                14.10 uur einde ronde tafel Deventer

                   Twenterand - Centrumgebied Vriezeveen

                14.15 uur pitch Architecten aan de Maas
                14.20 uur ronde tafel Twenterand
                14.30 uur einde ronde tafel Twenterand

                   Zwolle - Lubeckplein

                14.30 uur duo pitch JHK Architecten en Studio Hartzema
                14.35 uur ronde tafel Zwolle
                14.45 uur einde ronde tafel Zwolle / provincie Overijssel

                Expertpanel provincie Overijssel

                    Monique van Haaf, Gedeputeerde voor de portefeuille Ruimte, Grondbeleid en Handhaving (VVD)
                    Jan Jaap Kolkman, Wethouder Deventer (PvdA)
                    Rico ten Hag directeur van van Ten Hag Groep
                    Marieke Mentink, Adjunct directeur Dura Vermeer Bouw Hengelo en Voorzitter Stichting Vastgoedrapportage Twente

                    Raalte
                    Kampen
                    Hardenberg

               

15:30 uur > ASRE Opleidingsdebat - De wisselwerking tussen retailvastgoed & ontwikkeling van de stad

                    o.l.v. Pieter Affourtit, Docent ASRE met

                     Brigit Gerritse, Directeur NRW Nederlandse Raad Winkelcentra
                     Anneke de Vries, SVP Real Estate, Construction and Franchise – Albert Heijn
                     Oedzge Atzema, Hoogleraar Economische Geografie Universiteit Utrecht
                     Huib Boissevain, CEO Annexum

                  

Changers

Vakmedianet gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en af te stemmen op uw vakmatige interesse. Meer informatie over het gebruik van cookies.